Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

NOVINKY

arr3Nový vzhledPřepracovali jsme pro vás nově design našeho eshopu, který by také měl být přívětivější k Vašim...

KONTAKTY

ADO MD s.r.o.
Kramolišov 1601
756 61 Rožnov pod Radhoštěm
tel: +420 777 907 094
info@adodarky.cz
kontaktní osoba: Ing. Petr Stolář

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

ZBOŽÍ V AKCI


DOPRAVA A PLATBA » Způsoby dopravy
Způsoby dopravy

 


Osobní odběr

Veškeré zboží, které u nás zakoupíte si můžete vyzvednout v naší kamenné prodejně v Rožnově pod Radhoštěm (více v sekci kontakty).

Doručení službou PPL PARCEL CZ PRIVATE

Po předání zásilky do rukou PPL obdržíte ze strany PPL informativní e-mail s možností změny dispozic doručení prostřednictvím www.pplbalik.cz. V den doručení bude na vámi uvedené telefonní číslo prostřednictvím SMS zaslána informace s orientačním časem doručení v rozmezí dvou hodin (např. 13-15:00). Doručení zásilek probíhá standardně v pracovních dnech od 8:00 do 18:00. Cestu zásilky je možné sledovat na internetu na webové stránce www.ppl.cz.

V případě zájmu si můžete zvolit Večerní doručení, které probíhá mezi 17. a 21. hodinou - seznam lokalit pro Večerní doručení naleznete  zde.

Příjemce se může při převzetí zásilky rozhodnout, zda doběrečné zaplatí hotově nebo platební kartou.

Všichni řidiči jsou vybaveni mobilním platebním terminálem a tiskárnou. O způsobu zaplacení se svobodně rozhodnete až v momentě převzetí zásilky.

Cena služby je 120 Kč.

Doručení službou Zásilkovna

Jedná se o vyzvednutí Vašeho balíčku na jednom z více než 1290  výdejních míst v ČR. Jejich seznam je uveden na www.zasilkovna.cz, konkrétní výdejní místo si zvolíte během objednávkového procesu. Balíček je na výdejním místě uložen 7 dní, ale tuto lhůtu je možné jedním kliknutím prodloužit. Za balíček můžete zaplatit v hotovosti při vyzvednutí.

Cena je luxusní, pouze 59 Kč.

Doprava Českou poštou

Ve spolupráci s Českou poštou vám nabízíme čtyři způsoby dodání zásilek. Doručení balíku probíhá následující pracovní den poté, co ho předáme České poště.

Balík na poštu – 115 Kč

Balík do ruky - 110 Kč

Doporučené psaní - 50 Kč

EMS zásilka - 145 Kč

Balík na poštu

Při výběru způsobu dodání „Balík na poštu“, Vám pošta nedoručuje nic do Vašeho bydliště, ale můžete si vybrat dodání na kteroukoli pobočku České pošty. Těch je více než 2600, takže si nějakou určitě vyberete.

O doručení zásilky na vybranou poštu budete informováni e-mailem a SMS. Komunikace probíhá pouze elektronicky, nečekejte na písemné oznámení do poštovní schránky. Na poštovní přepážce se prokážete dokladem totožnosti, pro rychlejší odbavení je dobré mít s sebou připravené číslo zásilky, které naleznete v e-mailu nebo v doručené SMS.

Cena služby „Balík na poštu“ je 110 Kč

Balík do ruky

Zásilka bude dodána na vámi určenou adresu. Informace o expedici zásilky je odeslána na Váš e-mail. Svou zásilku můžete sledovat online na stránkách České pošty. Česká pošta garantuje dodání balíku následující pracovní den po té, co ho předáme. Pokud nebudete doma zastiženi, budete mít ve schránce výzvu k vyzvednutí zásilky, kterou si můžete vyzvednout na poště, popřípadě si můžete na poště domluvit náhradní termín doručení.

Cena služby „Balík do ruky“ je 115 Kč

Doporučené psaní

Doporučeným psaním lze poslat zásilky o max rozměru 35 x 50 x 5 cm, max váha 2 kg. V našem e-shopu se jedná o keramické dekorace na stěnu do hodnoty 500kč., dále pak sady šperků a ostatní věci, u kterých je zřejmé, že se do uvedeného rozměru "vejdou".

Cena doporučeného psaní je 50 Kč.

EMS - zásilka

Jedná se o "vylepšený Balík do ruky", tento typ zásilky má pro doručovatele maximální prioritu a pošta je doručuje i v soboty a státní svátky. Tento typ balíku volte například když objednáváte ve čtvrtek večer, popř. pátek ráno a potřebujete mít balíček během sobotního dopoledne.

Cena EMS zásilky je 145 Kč

 

 

Doprava na Slovensko

Při dopravě na Slovensko využíváme služeb Slovenské pošty, popř. Zásilkovny.

Zásilkovna - vyzvednete si balíček na jednom z více než 258 výdejních míst na Slovensku, pouze za 99 Kč.

Slovenská pošta - zboží Vám doveze doručovatel Slovenské pošty až domů, pokud Vás nezastihne, bude uloženo na poště - za 170 Kč.

 

Doprava po Evropě (mimo Slovensko)

Zboží dopravíme do jakéhokoliv státu v Evropě - přepravní náklady jsou pak počítány ve skutečné výši dle země určení a váhy zásilky, většinou posíláme se společností Zaslat.cz, na jejich stránkách je možné vidět přibližné ceny.

Pokud máte zájem o takovouto dopravu, buď zašlete e-mail na info@adodarky.cz s objednaným zbožím a adresou určení, případně využijte chat na stránce vpravo dole, případně zboží objednejte, zvolte libovolnou dopravu a cenu Vám upravíme. (není zde možno platit kartou..., to lze až po mailové domluvě, kdy bychom vám vypočítali cenu dopravy a zadali ji do systému.

Převzetí zásilky

Důrazně doporučujeme důkladnou kontrolu zásilky při jejím převzetí. V případě zjištění porušeného nebo poškozeného obalu doporučujeme zásilku nepřebírat, případně řešit přímo s pracovníkem pošty. Pokud zásilku převezmete, pak již není možné u nás uplatňovat reklamaci.

Na stránkách České pošty je možné sledovat pohyb zásilky on-line https://www.ceskaposta.cz/cz/nastroje/sledovani-zasilky.php
Pokud Vám nevyhovuje termín dodání, pak nabízí Česká pošta možnost změny na adrese: https://formulare.cpost.cz/zmenadispozice/overeni.html